| davidutzu12 a întrebat:

Imi puteti spune hack-uri functionabile de conquiztador sau metin sau mess, nu conteaza da sa fie un hack smecher big grin as vreau un link... funda big grin

Răspuns Câştigător
| inimadeciocolata a răspuns:

Este greu de gasit asa ceva dar incerca funda...

1 răspuns:
| andThatsHowIMetYourMother a răspuns:

1)conquiztador nu exista hack pentru asa ceva ci un bot care joaca singur si isi creeaza propria baza de date cu intrebarile si raspunsuri.
2)metin Nu l-am jucat niciodata insa poti cauta pe www.elitepvpers.com
3)Serious de ar exista de ce crezi ca cineva ti-ar da tie? Cele mai frecvente metode prin care se gaseste parola la mess is keylogerele si prin password reset system(incerci sa ghicesti intrebarile de securitate)

Eu sunt total inportriva sharingului de hackuri daca le vrei ia invata si scrietile singur