| DAПA a întrebat:

Imi puteti spune niste statusuri de dragoste?

Răspuns Câştigător
| xxD a răspuns:

♥ N‘ai să mai găseşti una ca mine. N‘am să mai iubesc unul ca tine. Din mintea mea te‘am şters deja. Degeaba încerci să schimbi ceva te doare: Rămâi doar o eroare.; D

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

Invata sa pretuiesti persoana care e langa tine la bine si la rau, care te iubeste si care tine la tine,pentru ca mai tarziu o vei pierde si va fi prea tarziu sa-i spui ceea ce simti pentru ea!

De ce nu simt ploaia? Pentru ca tu esti umbrela mea; x

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

ubeste`ma, simte`ma, alinta`ma, descopera`ma, invata`ma, adora`ma, innebuneste`ma, apreciaza`ma... Fii mandru ca sunt a ta si nu a altcuiva`!; x;;]

Mda e golan___[Foarte bine]___dar gOlanul asta ma iubEste doar pe mine; X

Uite si un link: http://apps.facebook.com/myphrases/apps/?id=46609369&showPhrase=yes

Sper ca te-am ajutat`! :x
O zi placuta in continuare`!