| AmeliaD a întrebat:

Imi puteti spune nume englezesti de fata si de baiat, nume in genul de nume de familie si prenume, pentru ambii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Anthony O'Mullan
Patrick McWilliam
David Brown
Alison Connor
Doreen Finch
Rose Sheffield
- colegii mei de munca dar cu numele amestecate iar restul sunt de genul Siobhan si Caoimhe happy

| PVAAVU a răspuns:

Https://www.facebook.com/sebastian.beilic
Vedeți să îl evitați pe acest leneș iresponsabil că nu e de trăit cu el.
Ia uitați-vă la acest parazit nesimțit.-te duci să dai cu gheață iarna pe asfalt, iar el care a stat toată ziua pe calculator și nu a făcut nimic mai și comentează, fumează în casă și dă muzică, jocuri și filme fără căști la maxim.
Acest psihopat este atât de naiv încât cred că dacă îi spui că Franța a legalizat pedofilia, imediat crede!
Și mai e și cu nasul pe sus.
El trebuie să aibă mereu dreptate.

| AmeliaD explică (pentru PVAAVU):

Nu stiu ce legatura au problemele tale cu numele mele, dar ma rog, e naspa faza ta

| simplegirl2 a răspuns:

William scott
Jessica
Jean

| llleo a răspuns:

Jason, Jack, John.
Whitney, Alice.