| cosmin1234567 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa ma tund..si ce frizura..niste imagini ceva..Aici aveti si o imagine cu mine: http://postimg.org/image/wfmh82aev/

4 răspunsuri:
| TzzaMAdu a răspuns:

Pai in parti frizeazal mai tare iar in mijaloc lasa ma mult... ca bretonuol sa til dai vartej in susu Funda?

App( se spune frzez nu tund ( olie)) Sorry pentru ultima dar sunt unii oameni acre rad din asta mi s-a intamplat mai demult

| cosmin1234567 explică (pentru TzzaMAdu):

Cum sa-mi dau bretonul vartej in sus? o imagine ceva..sa pot vedea si eu? Multuemsc

| cosmin1234567 explică (pentru TzzaMAdu):

Cum sa ridic bretonul vartej in sus? O imagine ceva...Multumesc