| april93 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca in perioada asta drumul craiova-herculane este dezapezit?, vreau sa stiu daca se poate circula pe el...si daca aveti idee cam cat costa cazarea da nu la hotel la case...

1 răspuns:
| Daaax3 a răspuns:

Sincera sa fiu nici un drum nu este dezapezit cum trebuie...si in perioada asta mai bine stai acasa...si daca vrei sa pleci nu te-as sfatui sa pleci cu masina, mai bineo iei pe jos si ajungi mai rpedelaughing