| Bogdana a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog titlurile melodiilor pe care au dansat Iuliana Luciu si Grigore in semifinala? Va multumesc!

1 răspuns:
| Roxss a răspuns:

Hmmm, semifinala? Sau finala? Oricum ar fi mai simplu sa intri pe site-ul de la Dansez pentru Tine.Acolo dai click pe echipa si cauti dansurile, vizionezi comentariile si sigur va fi cineva care s-a intrebat acelasi lucru ca si tine.Si eu tot asa am aflat la unele melodii. Sper ca te-am ajutat! PS:Fundita?:*