| constant123inescu a întrebat:

Imi puteti spune unde sunt scoli de modeling sau fotomodele? vreau informatii! pentru ca mi-as dori sa fac o scoala de modeling si sunt foarte interesata daca sunt scoli de modeling sau cursuri de modeling si unde sunt.

1 răspuns:
| Miha14 a răspuns:

Despre scoli de modelling in Roamni nu am auzit, dar stiu eu o colega care a facut cursuri in Oradea si mergea o data pe saptamana. In plus cred ca sunt cursuri in fiecare oras mare, cel putin in Cluj-Napoca sigur sunt, deoarece am auzit de la niste cunoscuti!