| Lorutzu a întrebat:

Imi recomandati un telefon bun de preferabil. cu sina. sau cu clapitza. care sa coste pana in 3 mil la liber plss mersi. daca e cazut funda

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Pai ar fi SAMSUNG E2550 si SAMSUNG C3050. Le poti cumpara de pe site-ul acesta www.telefonultau.eu. Preturile sunt in jur de 240-250lei unde se adauga o taxa de transport de 20 lei.Deci ajungi cam la 300lei.
O zi buna.

| Tormentor a răspuns:

EU zic sa iti iei un Nokia 2700 clasic este fain si este foarte bun are o camera de 2 mega si tot ce ii trebuie, si s-ar putea sa il gasesti la 300 lei liber. fundita?