| shakespearemondialu a întrebat:

Îmi spun foarte mulți oameni că nu știu să mă relaxez. Ce înseamnă să știi să te relaxezi? Care sunt activitățile pentru relaxare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Orice sport practici, este relaxant si destresant.
Doar sa-l practici si in timp, vei observa ca dispare tot stresul.
Yoga - este un excelent relaxant, mai ales ca practici si meditatia, in acelasi timp.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Relaxarea reprezinta orice actvitate care are ca rezultat eliberarea
de orice lucru negativ.

| Raluca591 a răspuns:

Relaxarea difera de la persoana la persoana, poate tie iti place sa asculti muzica!