| Mauve a întrebat:

Imi spuneti ce nume sa-mi pun pe facebook? va rog. Ma cheama Anca.Pt ca nu vreau sa-mi scriu numele de familie si trebuie sa scriu altceva in loc.Multumesc.

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

De obicei, oamenii isi pun pe facebook numele si prenumele pentru a putea fi recunoscuti usor de colegi si prieteni, dar daca tu nu doresti, atunci, dupa cum ti-au raspuns Ion si Biu, poti sa-ti pui al doilea prenume (daca il ai), daca nu, atunci puneti porecla sau numele de alint.

| Biu a răspuns:

Puneti celalalt nume al tau. Sau. Ancutsa, Anku`, Anky.

| Ion a răspuns:

Daca mai ai inca un prenume pune-l ala. eu mi-am pus Ion Cristian, numa prenumele, sau ai putea sa iti pui anca ancutza
sau anca anca.

| FataVerde a răspuns:

Scrie fundizta sau albinutza.happy

| OneWayToMe a răspuns:

Anca InnocentSmile... fundita?

| jbclauu a răspuns:

Ancuta ancaa