| soraGrime a întrebat:

Imi spuneti si mie cat costa aproximativ un pachet de Marlboro? Nu de alta, dar am observat ca la alimentara din blocul meu le-au scumpit, acum sunt 13 lei si 50 de bani si mi se pare un pret destul de scandalos pentru un simplu pachet de tigari.

Răspuns Câştigător
| cristymrf13 a răspuns:

Mai eu chiar ieri mi-am cumparat un pachet de Malboro Light si m dat 13 lei. Da e mare pretu dar firma si nev te impinge sa cumperi!
Daca te-am ajutat funda plz!

2 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Nu e deloc scandalos. Daca nu ai fuma, nici nu te-ar interesa. Fiecare "placere" are pretul ei. Uite ca placerea asta costa 13.5 lei.

| R3sPeCt a răspuns:

Eee, aici e 4€ si 50 de centi!