| UmbraDeVulpe a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri mmorpg cu multi romani?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lifeafter ( pe magazin play). Dacă găsești tabăra potrivita vei discuta și in românește. Însă e cam pay to win jocul, apropo. În rest jocul e bun, cu Zombie, supraviețuire, grafica reușită, îți construiești singur casa, arme, armuri. E greu, trebuie pierdut mult timp ca sa aduni resurse, iar resursele pentru construirea unei arme trebuie sa joci în jur de 12 ore în medie. La început e plăcut, dar mai încolo jocul va limita resursele pe care poți sa le aduni in medie pe zi, într-o mapă. Si asa face jocul sa fie și mai greu. Iar armele nu au durată permanentă ( asta e partea proastă). Armura la fel. Si va trebui mereu sa faci altele și din nou altele. E fain dar e și de cacao în același timp.

Jocul e imens, are 12 GB cu totul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Merge și pe PC. Sunt o mulțime care joaca lifeafter pe emulator. Încearcă bluestacks.

Răspuns utilizator avertizat
| Seuz a răspuns:

Metin2, WoW, guild wars 2, Elder Scrolls Online, Black Desert Online si Mobile, Lost ArK