| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog, cum te simti cind porti aparatul dentar? este deranjant?

Poti sa te saruti cand porti aparatul asta? va rog frumos, vreau sa stiu ct mai urgent cit mai mult... dau funda, si punkte!

Răspuns Câştigător
| CorynutzaBeibi a răspuns:

Daca vei purta aparat dentar fix te vei putea saruta, insa are dreptate si noktambul... depinde si de el, daca vrea. nu stiu straight face
Cand il vei purta vei simti ca si cum ai avea ceva strain in gura... aparatul dentar fix cam apasa pe dinti. La inceput iti va fi mai greu, pana te vei acomoda cu vorbitul si... mancatul happy
Poti exersa in fata oglinzii pentru a te putea obisnui sa vorbesti mai bine. Eu una, ii apreciez pe cei care poarta aparat dentar, mai ales cand il vor da jos vor avea dinti albi si drepti love struck
Succes! >big grin

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Poti sa te saruti daca ai aparat dentar, dar nu stiu daca si partenerului tau ar avea chef sa o faca. No offence!

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Aparat dentar fix sau mobil?

| Angelxp a răspuns:

Andreea : fix