| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Imi spunetii niste cantareti de muzica rapp? cevaa'mai nou! funda'

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eli :x si Doddy;)). Uite un link, sper sa iti placa: http://www.youtube.com/watch?v=iYKZXdoXl5E.

| Evaa a răspuns:

BUG Mafia, Parazitii (albume - Irefutabil, Slalom printre cretini, Categoria grea, Acordeonul la maxim, etc) Nimeni Altu (hip hop underground) - (album - Nopti prea lungi ) Veritasaga, Cumicu, Vescan (2012), Spike, Anonim, Codu Penal, La familia... si apoi din alte tari... 2pac, Snoop dogg, x-zibit, Dr Dree, Eminem, 50 Cent, Method Man, Red Man, DMX, Busta Rymes, IMMORTAL TECHNIQUE

| CudiDaKid a răspuns:

RimmeR. careuzet.