| chocolate_1698 a întrebat:

Imi tot trimite unu' invitatie pe messenger, dar eu nu-l cunosc. Imi tot trimite mesaje si nu stiu ce sa fac. Va rooooggggg, un raspuns cat mai repede.

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Sa dai accept si sa-l intrebi ce este, asa vei vedea.
---> Poate ai un admirator secret. happy

----> Numai bine! puppy dog eyes

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Baga-l la ignore!

| iLuzye a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el, da-i ignore direct. Simplu.
Si daca ai dubii in privinta lui, introduce-i adresa de e-mail la Search pe Facebook si iti apare profilul lui. Daca n-are, n-apare nimic, dar daca are cont pe adresa aia, ti-l va arata. Si asa vei sti cine e.

| emima a răspuns:

Da ignor din lista acelei persoane

| itscloudyoutside a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi ce vrea. Daca e un prunc de-ala distrus de soarta care vrea sa te intrebe "Vrei sa-mi fi gagica?", atunci da-i ignore.

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Dai ignorstraight face

| RăzvanEZP a răspuns:

Un cuvant:IGNORE!, de ce nu ii dai ignore? e cel mai simplu mod in care sa scapi de el. funda?puppy dog eyes

| Cătălinaa12 a răspuns:

Daca tu crezi că te-ar interesa. încearcă sa îl cunoști! Dacă nu. dă-i ignore!

| cikomilk a răspuns:

Pai dai accept si intreaba-l de unde are idu-l tau, dupa daca nu-ti doresti sa-l tii in lista stergel si dupa dai ignor

| DoRiCel a răspuns:

Dai accept si incearca sa conversezi putin cu el. happy
Daca e o persoana nu tocmai pe placul tau il pui la ignore si gata povestea happy