| Cowy a întrebat:

In 2 saptamani o sa am o reuniune cu niste colegi vechi. M-am schimbat mult de cand nu ne-am mai vazut si eram cel mai bun dintre ei. Cum inca pot sa le dau o impresie buna despre mine? Sfaturi cum sa ma placa mai mult?

Răspuns Câştigător
| Delcatty a răspuns:

Fii civilizat, amabil si evita certurile. Atat.
Daca incerci sa faci cine stie ce giumbușlucuri ca sa ii impresionezi, se va vedea ca incerci prea mult si vei obtine efectul invers: vei parea ciudat.

| Cowy explică (pentru Delcatty):

La acest lucru m-am gandit si eu, dar la urma urmei trebuie sa le dau o impresie buna despre mine oricum.

| Delcatty a răspuns (pentru Cowy):

Pai asa faci asta.

| Cowy explică (pentru Delcatty):

Da, dar cum. Asta ma framanta.

| Delcatty a răspuns (pentru Cowy):

O sa iti dai seama cand vei fi pus in situatia respectiva. Acum e greu de raspuns concret fara niste situatii clare.

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Câți ani au trecut de când nu v-ați mai văzut? În ce sens erai cel mai bun? Ce anume s-a schimbat (aspectul fizic, caracterul, situația socio-profesională, financiară)?

| GirlOnline81 a răspuns:

" M-am schimbat mult de cand nu ne-am mai vazut..."

La fel si ei, asa ca comporta-te normal.