| Didii29 a întrebat:

In 29 noiembrie am facut 14 ani. saptamana trecuta, luni, 8 decembrie, am fost sa-mi fac buletinul si mi-au spus sa merg dupa el dupa o saptamana. adica luni, 15 decembrie care a fost ieri. are ceva daca merg azi?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Mergi si-l ia.

| neutrino a răspuns:

Poti merge cand vrei, nu patesti nimic. La multi ani!

| dannyel86 a răspuns:

Nu este nicio problema, numai sa fie gata. Mie mi-au spus sa merg sa-l ridic dupa doua saptamani si tot nu a fost finalizat dosarul. Nici daca te duci dupa o luna nu e tarziu, dar un termen rezonabil ar fi de 3 saptamani, in functie de cat de repede se misca ei. Daca ai norocul sa-l ridici intr-o saptamana, e foarte bine.