| victor333 a întrebat:

In ce oras a ti vrea sa mergeti la facultate dintre urmatoarele -Cluj, Sibiu, Timisoara, Brasov, Iasi, Constanta-excludem capitala, care credeti ca e mai misto pentru un student? intrebarea e valabila si pentru cei care sunt studenti sau locuiesc in orasele de mai sus

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Clujul e foarte frumos ca oras iar viata de student ti-o traiesti din plin!

| Cherrybell a răspuns:

Vreau sa merg la Cluj! In primul rand pentru ca mi-am ales ca profesie medicina si vreau sa studiez la cea mai buna universitate si in al doilea rand pentru ca e un oras superb cu multe activitati si distractie unde un student chiar poate sa se relaxeze in timpul liber!

| PetruDolhescu a răspuns:

Eu am venit la Cluj tocmai din Botoșani. Aș fi putut „mere" la Iași...dar nu se compară. Cluj-Napoca e cel mai cool centru universitar din România