| by3nkwtssa a întrebat:

In ce oras ati vrea sa locuiti?happyva place orasul Rm.Valcea?batting eyelasheseu il adoo'R(normal ca e orasul in care locuiesc eulaughing)dau fundita.kisspa'pa

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place Brasovul si nu stau acolo deci sunt obiectivahee hee

| sexychick_4075 a răspuns:

Mie una imi plac orasele mai aglomerate si de aceea ador bucurestiu chiar daca nu locuiesc acolo.In Rm. Valcea am fost de o multime de ori si imi place oirasu pentru ca e foarte curat si sunt multi baieti draguti :d.

| mhg a răspuns:

Păi vara îmi petrec destul de mult timp prin Bucureşti, având în vedere că acolo m-am născut şi părinţii mei de asemenea.Este fain şi mi-ar plăcea să locuiesc în capitală. Întotdeauna se găsesc lucruri de făcut, chiar dacă este plictiseală.
Şi Constanţa este un oraş minunat, poate zic acest lucru deoarece momentan locuiesc aici. Oricum fiind un oraş mare, sunt multe locuri în care să-ţi pierzi timpul cu prietenii.
Eiii bine, Clujul le bate pe toate, mi-aş dori din toată inima să locuiesc acolo.Este extraordinar, o atmosferă de parcă ai fi într-o ţară mult mai civilizată şi dezvoltată decât România şi oamenii sunt altfel, au o altă mentalitate. Aşadar Clujul este în vârful preferinţelor.

| CokoStar a răspuns:

Eu stau in timisoara, as vrea sa stau in bucuresti, cred ca e cel mai cool oras, toate vedetele stau in bucuresti.

| divinuu a răspuns:

Bucuresti:XThe bestwinking

| Gaabi32 a răspuns:

Bine, mie mi-ar placea sa locuiesc in Los Angeles :Xdar in Romania as vrea sa locuiesc in Bucuresti

| purpleice a răspuns:

Pai sincer, nu stiu cred ca ar mai fi orase care imi plac. dar nu as vrea sa ma mut din bucuresti, imi place aici, sunt destul de multe lucruri de facut.aici am multi prieteni, deci nu stiu poate intr-un oras dintr-o alta tara.

| laura3 a răspuns:

Si eu sunt din valceaa :*>:d<
Si e minunat aici!
Baieti foartee drahutzi :X
Nu as vrea sa ma mut din Rm. Valcea

| MANDY_2679 a răspuns:

Aiurealaughing e super la timisoara... facultati, mall, scoli etcoh go on nu se compara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, mie mi-ar placea sa locuiesc in Los Angeles dar in Romania as vrea sa locuiesc in Bucuresti

| Kamelia95 a răspuns:

E frumos la Rm Valcea... poate ca nu se compara cu alte orase mai mari si mai importante cum e Timisoara sau clujul, insa e frumos, si baieti frumosi...si fete superbe!