| alex9109 a întrebat:

In ce oras din Romania ati alege sa locuiti daca ati ignora efortul necesar pentru a va muta acolo si ati putea sa luati grup de prieteni/parinti cu voi?

Candidati:

Cluj-Napoca
Timisoara
Bucuresti
Iasi
Constanta

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Clujul si Timisoara, dar parca mai mult Timisoara!

| Alexander21 a răspuns:

Cluj-Napoca! E plin de gagici studente fratesmug

| Kylexy a răspuns:

Iasi am fost prin 96-97 acolo si am ramas profund impresionat.

| Andrrr a răspuns:

Cu siguranta Timisoara.dar ai putea incerca si in Oradea e destul de dragut.De asemenea si in Constanta e frumos, dar asta tine de gusturile tale.Fiecare oras are altceva. Sper ca te-am ajutat cat de cat!

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Sincer? Toate cele de mai sus exceptand Bucurestiul unde deja am domiciliul. Toate mi se par niste orase superbe.

| lolytagirl a răspuns:

Constanta fiindca este foarte aproape de mare.

| xLouana a răspuns:

Bucuresti. e aglomerat si are de toooate

| alledawn a răspuns:

Eu as alege Constanta. E un oras mare, frumoas, are multe magazine, si mall-uri si in plus e aproape de mareee love struck :X

| Pirkko a răspuns:

Timisoara