| Daria a întrebat:

In ce orase din alte tari ati fost? Care v-au placut cel mai mult?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Roma, ma duc in fiecare vara.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai mie personal mi-a placut cel mai mult in Sibiu si in Oradea.Sunt locuri care merita vizitatehee hee

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Londra, Bruxelles, Viena. Ultimul m-a impresionat, Bruxelles mi-a plăcut iat de Londra sunt oripilată.

| pwp a răspuns:

Nu am fost in alta tara sad
as vrea sa ajung in Paris love struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In multe.
Mi-as dori sa ajung in Sydney love struck.
Tu?

| Daria explică:

Voi nu cititi intrebarea?raised eyebrows Am specificat"orase din alte tari"...

| SunnyFlame a răspuns:

Alba arad oradea brasov sighisoara baia mare bucuresti timisoara resita cluj deva
cel mai mult mi-a placut la sighisoara si la brasov... locurile astea chiar merita vizitate
sunt minunate