| Helellie a întrebat:

In ce orase din romania se mai gasesc si in ziua de azi evrei am nevoie de ajutorul vostru big grin

Răspuns Câştigător
| ernestod a răspuns:

Vrei sa dai o bomba peste ei laughing? sau ce

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Oriunde in tara asta! Numai ca nu mai au steaua lui David in piept ca sa-i recunosti (cum le-a pus Hitler) si sunt oameni ca toti ceilalti!

| dafna a răspuns:

O comunitate destul de mare cred ca e cea din Bucuresti. Daca te intereseaza nu doar informativ, poti afla din Bucuresti la comunitatea unde si cati mai sunt. Ca idee comunitati maricele sunt prin Ardeal si poate Moldova, razlete prin Bucovina si Maramures.