| anonim_4396 a întrebat:

In ce orase se tine preselectia Romanii au talent?

6 răspunsuri:
| pulisor a răspuns:

A inceput deja? eu stiu ca se tine in Iasi, Constanta, Bucuresti si alte orase mari.

| pulisor a răspuns:

Ori cum spunem si mie daca vrei sa imi dai idul tau ca sa vb si sa imi spui ce vei face.

| pulisor a răspuns:

Dar trebuie sa iti alegi niste modele care poti sa le faci repede ca altfel nu o sa te primeasca

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Nu a inceput cred ca in august dar as vrea sa merg si eu si nu stiu daca e si prin orasele apropiate de mine

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Pai eu nu stiu daca ma duc ma duc doar daca e in orasele apropiate de orasul meu. Daca nu e nu ma lasa mami. Si vreau sa fac origami( trandafir, crin, inghetata, fluture, lebada etc) stiu sa fac aproape tot ce e posibil din harie

| mjr2011 a răspuns:

Tu din ce oras esti?