| Onutzyk a întrebat:

In ce tara v-ar placea sa locuiti? Si care e tara voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

In Marea Britanie, Londra.Acolo am sa ma duc in viitor sa studiez Dreptul.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia. E un mod placut de a muri stand in varful unui fiord, ascultand cum glasul pamantul se impleteste cu cel al cerului intr-o armonie perfecta

| DakotaRoyse a răspuns:

Tara mea favorita e Finlanda. Dar sincer nu as trai acolo, mi-ar placea totusi sa o vizitez pe post de turist de cat de multe ori se poate. As vrea sa traiesc mai repede in Norvegia, nu stiu de ce. Sau Suedia big grin.

| Th3eo a răspuns:

As dori sa locuiesc in S. U. A pentru ca orasele din acel stat sunt foarte frumoase si ador limba pe care o vorbesc

Pa, pa:X

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Poate in Elvetia.

| Catta a răspuns:

In niciun caz in Romania.
Poate prin Franta sau Anglia.
Tie?

| Hibriiiid a răspuns:

Cu siguranta Canada.Stiu multe despre istoria lor si este destul de captivanta. E o tara superbahappy

| JustMeYl3 a răspuns:

Tara mea preferata e Anglia, dar nu aslocui acolo...
as locui in Franta tongue la Paris... laughing

| NutellaNutella a răspuns:

Mie imi place spania. as vrea sa locuiesc acolo:X

| Bilqux a răspuns:

As vrea sa locuiesc in Italia.
Tara mea preferata e Italiabig grin
nu stiu dc imi place asa mult :-\

| Alexandra_5596 a răspuns:

In Germania si ii clar ca imi place Germania