| viorel96 a întrebat:

In ce zi este WrestleMania XXVII?

2 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

WrestleMania XXVII este pe 3 aprilie. Va fi in direct pe Sport.ro.
Deja s-au anuntat trei meciuri:
Edge vs Alberto del Rio (castigatorul Royal Rumble). Se vor lupta pentru centura mondiala la categoria grea.
John Cena vs Miz ( pentru centura WWE )
Undertaker vs Triple H ( Undertaker a revenit si Triple H se lupta cu el pentru a-i strica seria de victorii 18-0)
Oricum Elimination Chamber n-a fost inca in Romania, dar a fost in Statele Unite ale Americii. Elimination Chamber va fi difuzat cred ca pe 10 martie in Romania, pe Sport.ro.

| xXAlexXx a răspuns:

Pai astia zic ca dupa de este Elymynation Chember la o saptamana! In fine... straight face Dar chestia najpha este ca o sa cante Justin Biber( Justin Biberon) la Wrestlemania! crying crying crying Da doamne sa ii dea Randy Orton un RKO asa... mai cu mila! Daca mai vreti sa raspund la alte intrebari Id-u meu de mess este: mardann011