| Nocturne0 a întrebat:

în clasa la mine am o colega super pe care o iubesc, dar mai mult ca pe o prietena nu iubita. La o petrecere mi-a spus ca ma iubește în fata tuturor dar tot ca pe un prieten nu iubit.
Ea mai vine la mine și ma pupa pe obraz și ma strânge în bratze dar știu ca nu vrea sa fie cu mine, ca iubiți. Cum o pot "seduce" sau ce ii pot face sa dorească sa ma sărute pe gura?

Va rog seriozitate si nu vreau raspunsuri gen "lasa-te de iubite si apucate de carte"

5 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Pai poti purta o discutie deschisa cu ea sau mai bine sa va prefaceti ca jucati un joc si sa i pui ca provocare sa te sarute pe gura :-)Binenteles trebuie sa nu fii rusinos :-)Dar totusi trebuie tu sa te hotarasti daca o iubesti ca pe o prietena sau mai mult :-)

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Poi sarut`o u
nu stiu. Poarta`te cu ea ca si cum ati fi iubiti dar sapara in gluma big grin
in`o in brate :d. etc

| Babyy_3377 a răspuns:

Ei bine asteapta momentul potrivit ca sa ii spui ca o iubesti mai mult ca pe o prietena si ea va intelege, si probabil din spusele tale va simti la fel!

| Nocturne0 explică:

Simt ceva pentru ea, dar stiind ca ea umbla tot cu baieti mai mari si gandindu-ma ca nu am sanse parca imi trece acel sentiment de iubire

eu asi dori sa o fac sa isi doreasca asta fara sa ii zic exact ce vreau

| Rebel9 a răspuns:

Deci pe bune daca erai baiat istet fara suparare te uitai ff atent in ohii ei si o sarutai de ff mult timp