| dincolodevise a întrebat:

In curand este ziua mea. Merita sa fiu suparata din cauza"lui"? A fost prietenul meu, dar chiar sunt trista de multe ori. Chiar daca stiu ca el nu ma merita. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Nu, distreaza-te!

| IceQ a răspuns:

Ti-ai raspuns singura (stiu ca el nu ma merita). Treci la urmatorul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa nu fim suparati sau tristi din cauza nimanui. Mai ales pentru ca e ziua ta."Merita sa fiu suparata din cauza''lui''?", raspunsul tot tu l-ai dat : "Chiar daca stiu ca el nu ma merita". Ce spui? Preferi sa pierzi momente din viata si sa stai suparata pe cineva?