| SINGandSONG a întrebat:

In curand incepe scoala! Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

În curând adică poimâine laughing
Asta e, a trecut vacanța asta foaaaaarte repede. și aștept totuși vacanța de vară, din iulie.
Până atunci mă pun să-nvăț ca să iau note mari la examene. tongue

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Au mai rămas doar câteva ore şi s.a dus vacanţa! Luni 14 ianuarie, cea mai grea zi la început de an!

| CautNume a răspuns:

Ca trebuie sa scriu straight face

| EddiWeed a răspuns:

Se umple TPU cu intrebari despre teme

| FuckSchool a răspuns:

Paii ce sa facem si noi, cam asta e. Ce sa zic vacanta a trecut foarte repede. Dar deocamdata stiu ca anul asta trebuie sa ma pun pe invatat ca am nevoie de note mari la examen puppy dog eyes.

| ByonKills a răspuns:

Nu vreau

| FlorinDanielutzu001 a răspuns:

Nasol scoala e... de ne spus de plictisitor straight face