| anonim_4396 a întrebat:

În curand vine ziua mea si as vrea sa o serbez acasă cu niste prieteni intrebarea mea este ce am putea face ca sa nu ne plictisim?
(jocurile la tablă le-am pus pe lista, as prefera alte idei)

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Petrecerile cu alte persoane decât cele cu care domiciliezi sunt Interzise.
http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocumentAfis/237342

| Musca88 a răspuns (pentru Werrich):

Ok brothere, da cui ii pasă totuși.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jucați șah, ascultați muzică, dansați, jucați-vă jocuri vechi gen "de-a v-ați ascunselea", "rațele și vânătorii (acum depinde ce vârste aveți big grin)

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergeți in parc Jucați fotbal sau tenis loativa câte o sawruma povestiți de nebunule din copilărie vedeți un film împreuna

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Jocuri in are liber, sunt o gramada, sau jocuri in casa sunt si mai multe, sau jocuri pe hartie, intrebari, chestii de cultura generala etc.