| doryan91 a întrebat:

In legatura cu inaltimea mea 1, 78cm. care ar fi inaltimea maxima a unei fete, care ar fi foarte multumita cu inaltimea mea? daca se poate raspunsuri din experienta voastra sau ale altor persoane cunoscute voua. Multumesc plus o funda maree. app ma refer strict la inaltime. sa lasam posibilitatea ca daca ii place felul meu sau fata mea sau etc.

Răspuns Câştigător
| USAGirl a răspuns:

Eu am 1.61, si vreau sa ajung la 1.70-1,75 deci cred ca inaltimea ta e ok.