| LoOvE a întrebat:

In liceu, olimpiadele de chimie si biologie sunt in toti anii?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

In fiecare an sunt olimpiade la toate materiile, pentru toate clasele care fac acea materie. Daca pe tine nu te-a intrebat nimeni daca vrei sa partici nu inseamna ca nu sunt, inseamna ca profesorul tau e dezinteresat.

Pe holul liceului meu sunt tabele cu toti cei care au participat la olimpaide, acolo erau notati din toate clasele(de la a 9-a pana la a 12-a) si nu doar la bio si chimie, erau multe materii la care au fost rezultate din toate clasele.

Daca tot nu ma crezi, intra aici sa vezi ca sunt subiecte pentru toati: http://www.olimpiade.ro/informatii.php?materie=5&editie=5

9 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Eu stiu ca olimpiada de biologie e in clasa a X-a, de chimie nu mai stiu, dar cred ca tot asa.In orice caz nu-s in fiecare an, parerea mea.

| Cosmin86 a răspuns:

Http://olimpiade.ro/

Vezi acolo. Tie nu-ti functioneaza google?

| Angelique93 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce rai sunteti...nu trebuie sa ii raspunzi asa.a pus doar o intrebare la care nu erai obligat sa raspunziwinkingsi mai ales sa vorbesti asastraight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru Angelique93):

Ca fapt divers, chiar i-am dat ceva util, unde poate vedea singura cand sunt programate si ultimele noutati + altele.

| Angelique93 a răspuns (pentru Cosmin86):

Puteai sa ii spui frumoswinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Angelique93):

E destul de frumos pentru cineva care nu s-a obosit sa dea un amarat de search pe google.

| Angelique93 a răspuns:

Da

| LoOvE explică (pentru Angelique93):

Sigur? D unde sti? Celalat utilizator mi-a zis ca nu in toti anii.

| Angelique93 a răspuns (pentru LoOvE):

Anul asta am terminat liceul...si se faceau olimpiade mereu.

| Andruşcă a răspuns (pentru LoOvE):

In fiecare an sunt olimpiade la toate materiile, pentru toate clasele care fac acea materie. Daca pe tine nu te-a intrebat nimeni daca vrei sa partici nu inseamna ca nu sunt, inseamna ca profesorul tau e dezinteresat.

Pe holul liceului meu sunt tabele cu toti cei care au participat la olimpaide, acolo erau notati din toate clasele(de la a 9-a pana la a 12-a) si nu doar la bio si chimie, erau multe materii la care au fost rezultate din toate clasele.

Daca tot nu ma crezi, intra aici sa vezi ca sunt subiecte pentru toati: http://www.olimpiade.ro/informatii.php?materie=5&editie=5