| Queenz a întrebat:

In luna aprilie, urmeaza sa plec intr-o excursie cu scoala de 5 zile in Moldova happy
O sa dormim la diferite pensiuni, camerele vor fii de 4 paturi de o persoana.
Vreau sa va intreb cam ce ar trebui sa imi iau la mine, in afara de imbracaminte.

Răspuns Câştigător
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Incaltaminte adecvata, prosopul, periuta, pasta de dinti, gel de dus, sampon(daca vrei sa faci baie pe cap acolo), haine groase, nu uita sa-ti iei haine de schimb, prosop de schimb, etc., bani de buzunar. Cam strictul necesar