| elena999 a întrebat:

In magazinele vodafone se poate gasi si iphone 4, sau numai este decat iphone 4s? Si inca ceva, cat costa iphone 4? Voi il aveti, ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
| Kadoom a răspuns:

Iphone 4 s rivalizeaza de la egal la egal cu sasmsun galaxy s 2 care este mult mai ieftin

| FLOBAR a răspuns:

Ceau, este unul din cele mai bune telefoane de pana acum. varianta 4S e mai scumpa dar e ffbun. Eu am fost adept Nokia muuulta vreme dar nu se compara cu un 4S.De costat depinde de unde il iei.