| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand imi cer mii de scuze pentru categorie, multumesc. Baieti am si eu o curiozitate. Eu de obicei fumez pe geam la mine in camera si tin tigara afara, nu in camera ca sa iasa fumul afara. Insa daca dupa ce fumez las geamul si plasa de tantari deschisa aprox 1 ora se duce mirosul din camera? Mai ales ca acum e perioada cand bate vantul tare si e foarte frig. Mai ales dupa 1 sau 2 noaptea dupa ce fumez.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fumul de tigara e foarte imputit.
La mine in apartament se simte de la vecinul de langa care fumeaza in balconul de la 10m departare.

| Andreeush a răspuns:

De ce trebuie să fumezi neapărat în cameră?
Nu poți ieși afară pentru 5 minute?