| Bubbchac a întrebat:

In primul rand scuzati categoria gresita, dar vreau un raspuns rapid. Vreau sa stiu care este cel mai bun Metin2 Privat. Va rog mult, un raspuns cat mai bun. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| miriapo7 a răspuns:

Eu una joc Metin2 guabina... Efrumos parerea mea;;) http://www.metin2guabina.ro/downloads.php?cat_id=1

1 răspuns:
| Bubbchac explică:

Voi astepta mai multe raspunsuri, iar la sfarsit inmanez si o fundita. Miriapo7, daca joci, ai putea da mai multe informatii despre Metin2 Guabina? happy Nu de alta, dar... nu vreau sa il descarc degeaba ca dupa sa nu joc. tongue Multumesc! kiss