| NOOOONAME a întrebat:

In Romania dupa ce ti se scoate maseaua de minte incepi sa delirezi de la anestezic la fel ca cei din alte tari sau la noi nu se foloseste acel anestezic? Am vazut niste video-uri naspa pe tik tok. Cum a fost cand vi s-au scos maselele de minte?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

A fost ok nu am simtit nimic.
Se foloseste anestezic bun nu trebuie sa iti fie frica.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost un anestezic care mi-a amortit fata si atat. Nu am innebunit de la el. Dar a fost injectie nu gaz

| AndaAlexandra a răspuns:

În alte țări se folosește un gaz pentru asta, in Romania majoritatea cabinetelor folosesc injecția.