| LucianCosmin17 a întrebat:

In Romania in momentul actual cati bărbați sunt, câți copii/adolescenți și câte femei?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In orice secundă se naște sau moare un bărbat sau femeie deci răspunsul exact n-o să-l știm niciodată. Aprox e aici:

https://ziare.com/......20-1689594

| LucianCosmin17 explică (pentru sierra1):

Nu contează pe mine mă interesează câți bărbați sunt in Romania prin bărbați vreau sa zic de la 14 ani in sus

| sierra1 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Nr. exact n-o să-l știm niciodată, pricepi?

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Bună, Lucian! happy Nu putem știi cu exactitate cifrele și cred că nici estimativ. happy

| LucianCosmin17 explică (pentru sierra1):

Am înțeles că numărul exact nu se știe dar estimativ?

| darrio2007 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Barbati de la 18 sau mai mult. La 14 ani nu te numesti batbat.