| TokioFan a întrebat:

In Romania se vand haine si accesorii cu Tokio Hotel? Daca da de unde pot sa le cumpar?

Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Heyy...nu stiu exact dar trebuie sa se vanda mai ales online happyeu acum nu locuiesc in Romania si gasesc multe si accesorii si haine :p si eu sunt Fantokiohappy ...deci daca gasesc ceva site de unde sa iti comanzi o sa iti dau mesaj happy bye :*

1 răspuns:
| miyavi7 a răspuns:

Am 2 tricouri bill si1 th.am postere si alte accesorii. trimit poze daca imi dai o ad de mail. japonia7@yahoo.com