| isabella_7213 a întrebat:

In special pentru fetele mai slabute.am 15 ani si 1, 55 si am 41 de kg.si nu prea stiu cum as putea sa iau cateva kg in plus. cele care ati fost sau inca sunteti in situatia mea daca aveti cateva solutii si ati dori sa ma ajutati. dau si funda.multumesc happy

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Ca sa incep: am acelasi nume,aceeasi varsta, aceeasi inaltime, si aceleasi kile:)) (ciudat)
Oricum este o problema de metabolism.Si eu mananc foarte mult si de toate dar tot nu ma ingras.Si nici sport intens nu fac.Eu cred ca are dreptate apalipis in privinta cu dezvoltarea.Ai putea sa iei niste integratoare alimentare de la farmacie.Ca sa pui muschi in zonele unde ai vrea( gen picioare si fese) ai putea sa faci exercitii(care nu te slabesc dar iti face masa musculara) http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4
Eu cu astea am reusit sa am picioare totusi mai grosute. Sper sa te ajute:*

1 răspuns:
| apalipis a răspuns:

Pff pai solutia ar fi sa mananci mai mult.In caz ca ai mancat si nu te ingrasi inseamna ca nu prea este vreo solutie. Eu am 16 ani si 1, 75 si 56 de kg.De cand ma stiu am fost o slabatura dar cu timpul am inceput sa ma dezvolt si sa iau in greutate.Eram foarte foarte slaba si unii oameni ziceau ca eu nu mananc deloc acasa.Asta fiind total contrariu.Ador carnea si mananc foarte mult.Mancam enorm de mult dar asta nu se vedea.
Concluzia ar fi, daca mananci mult si totusi nu se pune in greutate nu ai ce face decat sa astepti.Problema se va rezolva de la sine.^^ - parerea mea.