| LastChance a întrebat:

In timpul liber va place sa cititi? Ce va place sa cititi? Care a fost ultima carte citita?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place sa citesc.E un hobby al meu.Citesc de obicei romane de dragoste si romane de aventura, calatorie, mister.Sa nu exclud din preferintele mele si revistele si cartile religioase.
Ultima carte citita a fost romanul de dragoste ''Enigma Otiliei''de George Calinescu.Numai bine

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place foarte mult sa citesc.De obicei "devorez" romane politiste. Ultima carte citita a fost "Mana ascunsa" de Agatha Christe.

| Libelle a răspuns:

Romane de dragoste sau carti precum ``Izvorul luminos al iubirii``de Luule Vilma-asta e si ultima carte citita.
Citesc cand am chef, timp...

| AG a răspuns:

Ador sa citesc, e cea mai mare pasiune. Momentan citesc Decameronul lui Boccaccio, imi cam da dureri de cap dar meritahee hee

| Dean1996 a răspuns:

Baltagul.(pentru scoala)
(Acum citesc Invitatie la Vals, a lui Mihail Drumes, ti-o recomand)

| Dean1996 a răspuns:

Este superba:X
Dupa vreau sa ma apuc de Cianura pentru un Surashee hee

| LastChance explică:

Monawar, chiar asta citesc acum big grin "Invitatia la vals" de Mihail Drumes. Sunt pe la jumatatea ei si mi se pare destul de interesanta

| TheAvenger a răspuns:

Ultima a fost,, Pădurea Spânzuraților,, de Liviu Rebreanu.thinking ..nu prea mă omor eu cu cititul, dar..mergelaughing

| MetalForever a răspuns:

Imi place sa citesc carti filozofice, sau de pe net, mai ales despre religii, antropologie si societaea moderna.Ah, si istorie.