| iiooaannaa26061994 a întrebat:

In urma cu o luna mi-am activat urmatoarea oferta:1500 min si sms oarange+75 min si sms nationale+3 luni gratuite.azi am primit un sms in care mi se spune ca aceasta oferta se activeaza automat la ora 04:40 doar daca am in cont 5 euro. ce inseamna acele 3 luni gratuite? nu se presupune ca timp de 3 luni nu trebuie sa mai incarc cu nici un euro pentru ca se activeaza automat?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Ar trebui sa te anunte inainte cu cateva zile ca optiunea x expira la date n si in ultima zi a optiunii te anunta ca adoua zi se va activa optiunea respectiva. Incerca sa trimiti atuncimesajul respectiv, dar cred ca va trebui sa dezactivezi aceasta optiune.

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Eu am aceasta optiune, dar trebuie sa-ti incarci si nu ti ia trebuie sa dai mesaj la 321 inainte de activare ca altfel i-ti va lua cei 5 euro.

Răspuns utilizator avertizat
| nyko06 a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Cred ca da incerca trimite inainte sa-ti incarci asa cum ai zis la 321 textu cadou si dupa aia incarcati si eu am primit o cartela cu oferta aceasta in prima luna nu mi-a luat credit iar acum mi-a luat 5 euro dar din cate am observat trebuie sa trimiti defiecare data trebuie sa trimiti textul respectiv eu din pacate la sfarsitul lui noiembrie nu am apucat sa-mi activez si adoua luna cred ca o poti activa cand vrei nu cred ca are nimic daca acum nu ai activat incerca acum daca nu incerca atunci cand va expira optiunea curenta.

Răspuns utilizator avertizat
| nyko06 a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Ar trebui sa te anunte inainte cu cateva zile ca optiunea x expira la date n si in ultima zi a optiunii te anunta ca adoua zi se va activa optiunea respectiva. Incerca sa trimiti atuncimesajul respectiv, dar cred ca va trebui sa dezactivezi aceasta optiune.

| alabalaportocalala a răspuns:

Nu am auzit niciodata de oferta asta!
dar nu cred! tot o sa trebuiasaca sa-ti incarci! cred!