| bogdan133 a întrebat:

In urma unei fracturi de femur, cu interventie chirurgicala cu introducere de tija metalica, care sunt metodele de recuperare?

2 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Si eu am avut si inca am. Mi le scot peste 1 an. Eu deja m-am recuperat si eu trecut doar 4 luni! happy Le voi scoete destre vreo 4 luni cel putin. Te recuperezi destul de repede, dar sa ai grija! happy

| GhostRiderr a răspuns:

Sa faci exercitii de picioare de intindere cum fac fotbalistyi mai precis stai pe spate si un baiat iti ridica piciorul vertical!