| Giulietta1 a întrebat:

In videoclipul 'Of corso', Corina are in par o suvita roz cu negru.Intrebarea mea este:Cum as putea si eu sa imi fac asa suviță?
Funda!(raportez jignirile)

6 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Uuuh...Sa nu ma raportezi, bine? Eu sunt de partea ta!

1. Nu exista reclama mai imbecila si cretinoida la vreo inghetata nicaieri in lumea asta.

2.Conectoru ala are un retard mintal flagrant! habar n-are sa-si foloseasca limba-n-trebuie-dinti pentru a vorbi, daramite sa cante.

3.Eu cred ca e doar o extensie.Nu te apuca sa iti strici parul tau frumos dupa imaginea unei tipe care sufera o criza de identitate fiind la a doua varsta.

Vreau sa cred ca esti mai presus de atat!

| Giulietta1 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

big grinDDDD.Stiu,nu? Reclama aia e chiar idioată! De fiecare data cand o ascult imi pun perna pe capbig grinDDD

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru Giulietta1):

Mai, eu prima data cand am auzit-o am crezut ca ala zice "inima de gheata ca balena".Si de atunci numa aia aud.Ma exaspereaza! Si Mikey Has...Vai ce si-o putut da cu firma-n cap de la atatea reclame la corso-ul vietii.Macar de era buna inghetata, mai ziceam.Dar zici ca lingi nisip cu gust de zmeura.

| Claudes a răspuns:

Dupa parerea mea, Corina e una dintre cele mai excentrice artiste romane, seamana cu Lady Gaga, esti 100% sigura ca vrei sa arati ca ea?

| ChristinaGM a răspuns:

Se observa clar ca e o extensie. Incearca sa intrebi la un salon de coafura.

| Alessiamariia a răspuns:

Ai putea sa-ti decolorezi parul si dupa sa folosesti o vopsea sau mai simplu poti folosi spuma coloranta pentru par. Nu e scumpa. Succes!