| Fedaskyn a întrebat:

Inainte de intrebare mentionez ca sunt clasa 8-a. Am o colega de care-mi place, ei i-a placut de mine acum vreau 6-7 luni, iar eu i-am spus ca si mie imi place de ea, dar sa astepte pana la final de an ca sa-mi indrept media (pana acum am avut media 9.20-9.30 in fiecare semestru, iar in semestrul 1 mi-a iesit 8.97)... acum ca e final de an aproape i-am spus, dar ea si-a facut intre timp un alt prieten. Eu am intrebat-o daca-i mai place de mine si ea a spus un "nu" ferm. Ea mi-a spus ca un motiv pentru care nu ma place ar fi prietenul meu cel mai bun, cand o intreb ce a facut acesta evita intrebarea sau imi spune ca e pe strada si nu poate vorbi. Alta data i-am spus "eu sunt unul dintre cei mai neingrijiti baieti pe care i-ai putea intalni", ea imi raspunde "Bnu" si eu o intreb "Ce 'bnu'?" si evita intrebarea... Ce sa inteleg ma mai place sau nu? Daca nu ma place atunci ce e cu toata chestia asta? (mentionez ca mi-a spus ca nu vrea sa-mi raspunda la cele 2 intrebari si ca trebuie eu sa-mi dau seama de raspuns. iar la scoala si in mesaje se comporta cu mine ca un simplu prieten). Ms, va rog fara raspunsuri la misto, decat daca sunt amuzante/merita citite tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e o flacără la început și după care un refuz se stinge! După sunt șanse prea puține să o mai aprinzi sad. Cred că ți-a trecut șansa sad. Și tu ai avut dreptate, dar cine știe i-a fi spus cineva ceva rău de tine. Ia-o deoparte și îi spui să vb cu tine serios! Fără ocolișuri ca să nu mai stai și tu așa pe gânduri! Fi bărbat! Implică-te, asta ne place uneori, să vedem că nu vă lăsațiwinking. Succes!

| Fedaskyn explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru ajutorwinking Un sfat excelent

1 răspuns: