| Rebyycrazyy20 a întrebat:

Înca îl mai iubesc si cred ca si el înca ma mai iubeste au trecut cateva lunii de când nu mai suntem împreuna am vb doar o data pe facebook cu el si de atunciii nu ma mai baga inseama credetii ca ma uitat? Oare se gandeste la mine cum ma gandesc eu la el?

1 răspuns:
| skjs1298 a răspuns:

Poate se gindeste la tine asa cum te gindesti si tu la el doar ca nu doreste sa-ti arate asta considerind ca nu simti aceleasi emotii ca si el, fii mai indrazneata si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine, daca te-a iubit inseamna ca ea ramas niste amintiri si ii este dor de tine...Succes.