| croissant a întrebat:

Innebunesc stand in casa. Voi cum rezistati?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Este un moment foarte bun pentru a citi, pentru a te descoperi pe tine. De asemenea sunt foarte multe activități ce pot fi făcute, de la curățenie generala, gătit, îngrijit plantele, poate joaca cu animalutul de companie dacă ai. Poți viziona filme, poți asculta muzică, poți purta conversații cu familia cât și cu prietenii online. Poți desena, picta, te poți juca diverse jocuri. Eu nu am timp să mă plictisesc.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu sincer n-am treabă și stau de vreo 2 săptămâni. am teme pentru facultate, licență, citesc, mă uit la seriale, vorbesc cu prietenii, mă joc pe laptop, mai stau pe aici, îmi găsesc.

| Adry05 a răspuns:

Era o vorbă ceva de genu abia în situații de genu realizezi cât ești de lipsit de hobby-uri și pasiuni big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, fiindcă mi-am propus să nu înnebunesc. Știu cum e să fii nebun, că am mai fost, și nu mai vreau.

| SilentRain a răspuns:

Nu rezist

| Nemessys a răspuns:

Eu is antrenat de ani buni pentru asa ceva.

| Ineys a răspuns:

Si eu am antrenament pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

"Voi cum rezistati?"
Foarte usor.As sta ani in tipul asta de izolare.Din pacate, totul are un sfarsit.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme32 a răspuns:

Citesc o carte, fac curat, mai deschid o cutie de bere din rezerva făcută din timp, ies pe balcon, fumez, dau la Vasile ai ce face zilnic