| anonim_4396 a întrebat:

Intotdeauna cand il vad (pe baiat visurilor mele) ma rusinez si fug...din cauza asta nu vrea sa fie cu mine.Ma puteti ajuta? Stiu ca este o intrebare banala dar pentru mine conteaza mult

Răspuns Câştigător
| mikey06982 a răspuns:

Ti-a zis el ca acesta este un motiv pentru care nu vrea sa va intilniti? De ce fugi, de ce te rusinezi? Parca ai zis ca-l placi...nu ar trebui asa sa te porti.Incearca sa fii mai relaxata... ajuta, si mie asta mi-a folosit happy
Bafta :***

1 răspuns:
| Dianuta27 a răspuns:

Da pai asa mi.au spus toti colegii lui....nu mai stiu ce sa cred.Iti multumesc mult voi incerca sa imi amintesc intotdeauna de acest sfat