| fluturasul a întrebat:

Intr-o luna voi primi un pui de catel(baietel) un Yorkshire terrier(caine de talie mica). Trebuie sa ii aleg numele si nu am nici cea mai mica idee ce nume sa ii pun? Ma ajutati cu cateva ideei?

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html
uite'te pe aici :x...sa iti traiasca!:X

8 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Reytongue. its a good name.
Pe fostul meu caine il chema Skaraoskyhee hee, isi merita pe deplin numele.

| Ekkaterinna a răspuns:

Azorica, Atlantis, Alvin, Austin, Bilbo, Blake, Baxter, Cody, Cole, Conan, Connor, Digger, Dingo, Droopy, Enzo, Ernie, Franky, Gussie, Horace, Kudo, Lord, Louis, Monty, Mork, Nifty, Noah, Ox, Oxy, Primo, Rhett, Rhino, Ricky, Spook, Wimpy.

| Anonim_5535 a răspuns:

Poti sa-i pui dupa cum arata de exemplu...
Noi avem o catea la bloc nimeni nu o tine in casa dar avem griaj de ea... i-am pus numele Lexy =(Lecsi care vine si de la Lesi)

| jocnecurat a răspuns:

Labush sau Patrocle!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoky, Tedi, Luky

| cookyemadyeu a răspuns:

Lucky s-au Joy.

| deeajustinx a răspuns:

Mie imi place numele : Rich = Bogat ( engleza )

| SanCri a răspuns:

Http://www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php

alege din astea...sunt interesante