| StEfaNnnN a întrebat:

Intre iphone 4 si Samsung galaxy s2 ce ati alege? Si de ce desigur.Cel mai bun raspuns funda.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samsung galaxi s2 pentru ca e mai folositor din toate punctele de vedere

| Bianca306 a răspuns:

Iphone 4

| Bianca306 a răspuns:

Iphone 4 pentru ca el este dupa iphone5 cel mai bun dar iti dai seama la Samsung galaxy s2 cate trepte are pana este cel mai bun pentru ca dupa el este s3, s4 iar iphone4 eu zic este este ca si Samsung galaxy s3

| ZuzzyAllexandra a răspuns:

Eu personal am un iPhone 3GS, aș prefera un 4 dar nu am atata noroc să primesc unul.
Păi eu sunt mulțumită cu telefonul meu.
Dacă vrei un telefon cu sistem de operare iOS poți alege iPhone-ul, are și aplicații foarte bune.
O prietenă are însă Galaxy s2, e bun și ăla, merge foarte bine.
Depinde ce fel de telefon preferi și tu.
Mie îmi place mai mult iPhone.
Amandouă au cameră în față, ambele au cameră de 8 mgpx.
Eu zic iPhone 4, are aplicațiile CamWow și CamWow Retro, cu care poți face direct poze cu edit, ies foarte bine pozele.
Depinde de tine ți-am mai spus. tongue

| pinkbubble05 a răspuns:

Depinde ce cauti..samsungul este practic iar ip4 elegant.