| anonim_4396 a întrebat:

Intreb din curiozitate happy. Sunteti multumiti de aspectul vostru fizic? Ce atuuri si minusuri aveti la aspectul vostru fizic? Dau fundita la cel mai interesant raspuns si vot la celelalte.

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Eu sunt multumita de aspectul meu fizic cu putin efort am reusit sa ajung la formele pe care le-am dorit.Cred ca singurul minus este ca am doar 1.72 in inaltime. Am 56 de kg, masuna 90 la bust si la posterior 86. Dar nu prea conteaza aspectul este o vorba"Din pamant te nasti, pamant esti, in pamant ajungi"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happy eu una sunt foarte multumita...
Singura mea problema e ca sunt foarte putin cracanata... dar pe masura ce cresc mi se vor indrepta picioarelebatting eyelashes